Paige Spiranac – sexi golfistka, ktorá si podmanila svet sociálnych médií

Sexi golfista, ktorý sa na internete preslávil ešte viac ako Tiger Woods. To je Paige Spiranacová. Profesionálne sa golfu venuje len rok, ale za ten čas sa jej podarilo získať neuveriteľné množstvo fanúšikov na sociálnych sieťach a teraz zarába na svojich zvodných príspevkoch, ktoré sa väčšinou týkajú golfu.

Teraz golfový profesionál

Milióny odberateľov z celého sveta ju sledujú na Instagrame nielen pre jej golfové zručnosti, ale aj pre sexi krivky a ženskosť, ktoré Paige vie dokonale predviesť.

Golfista telom aj dušou

Paige pochádza zo športovej rodiny a športu sa venuje odmalička. Od mladosti trénovala gymnastiku a mala ambície dostať sa na olympijské hry. Kvôli zraneniam a šikanovaniu sa však nakoniec rozhodla pre golf.

Vďaka úspechu v juniorskej golfovej lige získala štipendium na University of Arizona, kde pokračovala v intenzívnom hraní golfu.

Podľa vlastných slov neskôr prestúpila na University of San Diego, ale na oboch školách dosiahla veľké športové úspechy.

Golf cez InstagramAj vďaka športovým úspechom sa Paige podarilo vybudovať účet na Instagrame, kde ju sledujú približne tri milióny ľudí. Stala sa tak najúspešnejšou golfovou influencerkou na svete. Na svojom účte zdieľa najmä príspevky týkajúce sa golfu, ale venuje sa aj iným športom a témam, napríklad domácim zvieratám.

Jej príspevky však často priťahujú aj iné kvality ako len informácie o hraní golfu. Paige sa úspešne darí vystavovať svoje sexy a atletické telo v príspevkoch spôsobom, ktorý určite zaujme aj niekoho, kto v skutočnosti nemá rád golf. Okrem toho Paige na svojom účte pravidelne usporadúva súťaže pre svojich fanúšikov o to, kto si s ňou zahrá golf.

Okrem toho Instagram veľmi dobre živí aj Paige. Na tejto platforme dosahuje v priemere viac ako 300 tisíc korún za jeden sponzorovaný príspevok, čo je viac ako ktorýkoľvek iný golfový influencer.

Nevenuje sa len golfu

Paige sa samozrejme nezameriava len na golf. Často sa prezentuje aj ako kombinácia golfistky a modelky a objavila sa v mnohých významných športových časopisoch, ako je napríklad Golf Digest.

Stala sa tiež ambasádorkou neziskovej organizácie Cybersmile, ktorá sa zameriava na prevenciu kyberšikany. Keďže Paige sama v minulosti zažila šikanovanie, považuje túto tému za veľmi dôležitú a chce, aby sa jej venovalo viac pozornosti.

Taktiež reprezentuje značku Parsons Xtreme Golf na sociálnych sieťach a v televíznych kampaniach. Spoločnosť vyrába kvalitné športové vybavenie zamerané najmä na golf. Podpísala však aj dohody o spolupráci s viacerými ďalšími spoločnosťami, ktoré nejakým spôsobom súvisia s golfom.

Osobný život

Paige prežila celé detstvo s rodičmi chorvátskeho pôvodu v horskom Colorade, kde sa postupne venovala gymnastike a začala hrať golf. Bohužiaľ, kvôli svojej chorobe bola v detstve šikanovaná, čo je jeden z dôvodov, prečo považuje za potrebné, aby sa ľudia o tejto téme čo najviac dozvedeli.

Je slobodná?

Veľký počet fanúšikov Page sa tiež pýta, či je slobodná. V skutočnosti by väčšina z nich okamžite pozvala zvodného golfistu na rande, keby mala príležitosť. Ale bohužiaľ, túto príležitosť už pravdepodobne nedostanú, pretože v roku 2018 sa Paige vydala za profesionálneho basketbalistu Stevana Tinoco.

Dnes má Paige 27 rokov a pokračuje vo svojej hviezdnej instagramovej kariére (@_paige.renee).

Přidat komentář