O nás

Sme golfoví nadšenci, ktorí hrajú golf už roky a nevedia sa ho nabažiť. Dokonca aj na českých alebo zahraničných kurzoch a turnajoch. Chýbal nám však moderný portál o golfe, ktorý by sme mohli pohodlne čítať na telefónoch alebo tabletoch, a preto bol oživený starý server Ogolfu.cz.

Jsme portál pre začiatočníkov a profesionálnych golfistov

Môžete sa tešiť na golfové tipy (pre začiatočníkov aj skúsenejších hráčov), zoznam aktuálnych golfových ihrísk, prepracovaný slovník (v ktorom sa nestratí ani amatér) a mnoho ďalšieho!

Ak ste v golfe nováčik, určite sa vám bude páčiť naša čoskoro pripravovaná sekcia Golfové pravidlá a etika – v nej vám nebudú chýbať základné a prehľadne prezentované pravidlá správania sa na ihrisku a voči ostatným golfistom (a golfistkám = golf je pre všetkých).

Dôležitou súčasťou webovej stránky oGolf.cz je aj pravidelne aktualizovaný zoznam (a recenzie) overených e-shopov zameraných na golfové vybavenie. Tu si môžete rýchlo a jednoducho kúpiť nové vybavenie pre ešte zábavnejší a presnejší golf, ako aj prístup k rôznym golfovým turnajom alebo vstupy na vybrané golfové ihriská.

K dispozícii budú aj návody na nakupovanie, ktoré vám pomôžu vybrať golfové vybavenie prostredníctvom porovnávacích recenzií všetkých produktov, ktoré je dobré mať na golfovom ihrisku.

Náš pohľad na golf

Ak chcete začať hrať golf, určite nemusíte byť bohatí a ani váš vek nie je obmedzením. V našom športe nehrajú rolu peniaze ani pohlavie – dôležitá je snaha každého hráča zlepšovať sa a baviť sa. Ak chcete hrať golf, je ideálne zahodiť všetky predsudky (ako sme to urobili my pred rokmi) a začať naplno objavovať túto tradičnú, ale stále zábavnú a modernú hru. Nemusíte sa snažiť hrať, aby ste sa dostali na turnaje – väčšina hráčov hrá golf rekreačne, bez túžby súťažiť a len pre vlastné potešenie.